Poslední díl reality show Výměna manželek

Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery!

V premiérovém díle Výměny manželek prožili Helena se Štěpánem kvůli náhradním partnerům velmi nepříjemné chvíle. Helena musela zvládnout pohodlného Pepu a Štěpán musel deset dní přežít s Johanou, která byla podle něj líná a o děti se vůbec nestarala. Navíc si údajně ve vlasech přivezla něco hodně nechutného... Helena se v náhradní rodině musela o chod domácnosti postarat zcela sama, to ale nebyl jediný problém, se kterým se musela potýkat. Dcera Johany měla plnou hlavu vší. „ Eliška nechodila týden do školky, byla nehorázně zavšivená, a jelikož Johana odvezla jediný hřeben, který měli v domácnosti, tak jsem Elišku česala svým hřebenem, takže jsem ty vši dostala taky,“ prozradila nám Helena, která si kvůli vším musela ve Výměně manželek obarvit vlasy.

Jak vypadá od natáčení vztah Johany a Pepy, do kterých se druhá rodina drsně pustila, že jsou líní a zanedbávají svou dceru? Johana s Pepou si nyní nemůžou stěžovat – mají se prý spolu dobře, přinášejí do společného rozpočtu více peněz a na počítač se prý nedostanou „jak je rok dlouhý“. Výměna jim tak ve vztahu rozhodně pomohla a přestože to byla právě jejich rodina, která schytala nejvíce kritiky, prohlašují, že ani Helena se Štěpánem nejsou žádní svatoušci! Helena Pepovi vyčítala, že jí nedal peníze na nákup, sama jim prý snědla spoustu drahých potravin: „Snědla nám Nutellu a vypila rum, který byl na pečení a ne na chlastání.“ S alkoholem podle Pepy mají v druhé rodině opravdu problém. Hraje tam větší roli, než si byli Helena se Štěpánem ochotní přiznat, a jejich děti kvůli tomu trpí! Sama Johana byla svědkem toho, že Štěpán každý den chodil kupovat alkohol a vypil až tři pet lahve piva denně. Poté byl dle jejích slov „jako smyslů zbavený“.

Show Výměna manželek 15.2.2017 - Video online ke shlédnutí

Přehrát video