Výměna manželek 29.3.2017

Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery!

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Litvínova, kterou tvoří Petra (32), Honza (29) a jejich dcera Justýna (5). Na druhé straně se seznámíme s Marií (21), manželem Tomášem (28), dcerou Eliškou (4) a synem Šimonem (2), kteří žijí v Prachaticích. A právě tato rodina prožívá naprostý krach svého vztahu.

Tomáš a Marie jsou spolu už od jejích 14 let, a aby se mohli vzít, musel jim dát souhlas dokonce soud. V tuto chvíli manželé přiznávají, že šance na záchranu vztahu jsou opravdu malé. Oba dva si na sociálních sítích píšou s jinými lidmi a nedá se říct, že by to byli pouze přátelé. Nečekané překvapení ale čeká na Tomáše. Jeho náhradní manželka Petra po něm chce, aby jí na sociálních sítích ukázal svou ženu. Když ale rozklikne její profil, zjistí, že na zdi má fotografie s jiným mužem a u nich je dokonce uvedeno, že jsou ve vztahu. Petra se navíc začíná od sousedů dozvídat, že se Marie ráda stýká s různými muži. Na základě toho začne vyvádět a začne mít strach, že Marie svede jejího manžela Honzu. Jak tato psychicky náročná Výměna manželek dopadne?

Show Výměna manželek 29.3.2017 - video online ke shlédnutí

Přehrát video