Výměna manželek 23.8.2017

Jak si poradí mladá maminka Ivana v zaběhnuté domácnosti se třemi dětmi? Podaří se Soně v náhradní rodině nastolit pro ni běžný chod? Setkání dvou životních stylů uvidíte v dnešním díle úspěšné reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery...

Hned první premiérový díl Výměny manželek bude plný drsných hádek a výčitek. Jak se Jarka vypořádá s náhradním manželem Mikolášem, o kterém jeho manželka tvrdí, že je to „dominantní despotant“? Ve středeční premiérové Výměně manželek se představí rodina z Jirkova, kterou tvoří Vlasta (44), Mikoláš (40) a Vlastin syn Jirka (12). Na druhé straně se diváci seznámí s Jarkou (37), Michalem (35), dcerami Jarčou (14), Luckou (13), Gábinkou (4) a synem Míšou (5), kteří žijí v obci Strážný.

Jarka se do Výměny manželek přihlásila kvůli nezájmu svého manžela. Chybí jí pohlazení, ale i pochvala. To Vlasta měla pro účast v projektu vážnější důvod. O svém příteli tvrdí, že je dominantní despotant. Mikoláš po ní všechno předělává a nenechá ji prakticky na nic sáhnout.

Velkým problémem je i výchova jejího syna Jirky. Mikoláš má o něj až úzkostný strach. Proto ho raději nikam nepouští a neskutečně ho rozmazluje. Když si Jirka poručí cokoliv k jídlu, Mikoláš jde a začíná vařit. S tím bude bojovat i náhradní manželka Jarka, která se dokonce nechá slyšet, že Jirka je Mikolášova loutka. Podaří se jí zjednat nápravu?

Show Výměna manželek 23.8.2017 - video online ke shlédnutí

Přehrát video