Výměna manželek 7.3.2018

Jak si poradí citlivá Denisa v domácnosti se starším despotickým manželem Mirkem. Dokáže si Lucie s pohodovým náhradním manželem uvědomi, co chce od života? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery!

Desetidenní pobyt v cizí domácnosti si v další Výměně manželek vyzkouší Denisa a Lucie. Citlivá Denisa se bude muset vypořádat se svým novým despotickým manželem, podle kterého musí být celá domácnost v dokonalém stavu. Na druhé straně si Lucie užije zcela jiného manžela, který je naopak velmi klidný a hodný. Dokáže si s pohodovým manželem uvědomit, co vlastně od života chce?

Mirek po své manželce Lucii nevyžaduje jen přehnanou péči o domácnost, ale i veškeré účtenky z nákupů, aby mohl řádné vést evidenci rodinných výdajů. Denisa bude z kuriozního zjištění v šoku!

V dalším díle Výměny manželek se diváci seznámí s rodinou z Vyškova, kterou tvoří Lucie (30), Mirek (58) a syn Mirek (15 měsíců). Na druhé straně se představí Denisa (28), Lukáš (34) a syn Sebastian (4), kteří žijí v Ostravě. Velké spory mezi sebou má zejména rodina z Vyškova. Lucie si stěžuje, že manžel je despotický a má na ni přehnané nároky. Obviňuje ji z lenosti a přehnaně žárlí – Denisa nesmí chodit s velkými výstřihy a nosit nic vyzývavého.

Show Výměna manželek 7.3.2018 - video online ke shlédnutí

Přehrát video