Výměna manželek 22.1.2020

Jak si poradí temperamentní Lenka v poklidně žijící rodině s podstatně mladším prozatimním partnerem? Dokáže se Petra přizpůsobit domácnosti, kde vše včetně firmy obstarává maminka?

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Lokte, kterou tvoří Lenka (37), Míra (53), Tereza (14) a Maty (9). Na druhé straně se seznámíme s Petrou (30), Dominikem (21), Vanesou (7) a Patricií (1,5), kteří žijí v Kladně. Rodina z Lokte má pohostinské zařízení a firmu na rozvoz jídla, vše včetně domácnosti řídí Lenka, která toužila do Výměny manželek jít. Jak sama říká, chtěla to zkusit spíše z rozmaru. S Mírou totiž nemají žádný velký problém.

Partneři z druhé rodiny se seznámili před čtyřmi lety. Petře vadí Dominikova lenost a chce si dokázat, že ho má ráda a že jí po dobu deseti dnů bude chybět. Výměna manželek se z počátku ponese v celkem klidném duchu a náhradní manželky si se svými protějšky budou rozumět. Petře ale jednoho dne rupnou nervy a s Mírou se neuvěřitelně pohádá, navíc během zahradní párty, před jeho přáteli. Začne vytahovat „špinavé prádlo“ a všichni budou zírat s otevřenou pusou.

Show Výměna manželek 22.1.2020 - video online ke shlédnutí

Přehrát video