Výměna manželek 16.9.2020

Jak si poradí temperamentní Magda se svérázným tatínkem Martinem v maličkém plzeňském bytě? Dokáže si Tereza užít deset dní v Holandsku v jiných životních podmínkách, než na jaké je zvyklá?

Další Výměna manželek opět rozhodně neproběhne v klidu. Magda se dostane do domácnosti, kde otec malého kluka nedokáže udržet nervy na uzdě. Pro sprosté slovo nejde daleko a hodně věcí má na háku. Kromě jeho ženy ho dokážou rozpálit do ruda obyčejné pořady v televizi. Sám se přiznal, proč už rozbil tři televize!

Martin, Tereza a Martínek žijí v malém bytě. To by ještě nevadilo, kdyby otec od rodiny nechtěl každý víkend popíjet se svým bratrem. Kvůli menším prostorům však hluku neunikne ani jeho žena, ani malý syn. Kromě toho se u nich doma kouří a chlapeček tak rozhodně netráví čas v čerstvém vzduchu.

V nové epizodě Výměny manželek se setkáme s rodinou z holandského města Leiden, Magdou (27), Honzou (34) a Alexem (4). Na druhé straně poznáme Terezu (21), Martina (28) a Martínka (1,5), kteří žijí v Plzni. Magda je Polka a Honza pochází z Ostravy. Poznali se až v Holandsku, kam přišli za prací a do Výměny se přihlásili, aby zjistili, co pro sebe znamenají. Honza je podle Magdy hodně výbušný a často se vytáčí. Navíc se nemohou shodnout ohledně výchovy svého syna. Magda ho totiž údajně rozmazluje. Druhou rodinu do Výměny manželek přihlásila Tereza. Martin zpočátku razantně nesouhlasil, ale nakonec na to kývnul. Oba dva se hodně hádají a Tereza Martinovi nevěří. Vadí jí, že Martin je sprostý a neustále unavený z práce. Nevěnuje se prý rodině tak, jak by si představovala. Hlavním problémem však je, že Martin byl Tereze několik měsíců nevěrný, a to i v době, kdy byla těhotná. Že je Martin velmi specifický typ člověka pozná i Magda. Jeho svérázné názory jí často vyrazí dech. Podle něj je na světě hodně lidí a měli by se střílet. Navíc Magdě přizná, že Terezu požádal o ruku po tom, co propil skoro dva dny, aby měl klid.

Show Výměna manželek 16.9.2020 - video online ke shlédnutí

Přehrát video