Výměna manželek 13.1.2021

Jak si Hanka poradí se dvěma dětmi a poměrně velkým hospodářstvím? Dokáže se Adéla přizpůsobit pro ni nudnému životu bez pořádné práce?

V další Výměně manželek si domácnost prohodí dvě úplně odlišné ženy. Jedna si po příchodu z práce ráda odpočine, druhá je zvyklá na neustálý zápřah. Hanka navíc ráda zaměstná v domácnosti i partnera, zatímco Adéla svého muže spíš obskakuje. Jak to oběma ženám půjde v nových rolích?

V nové epizodě se setkáme s rodinou z Břežan, Hankou (33), Janem (43) a Honzou (13). S nápadem jít do Výměny manželek přišla Hanka, pár se chce totiž vzít a chtějí zkusit, co s nimi udělá být deset dní bez sebe. Sami říkají, že se spolu často hádají, a to zejména kvůli synovi Hanky. Každý z nich má na jeho výchovu odlišný názor. Na druhé straně poznáme Adélu (25), Marcela (45), Štěpánku (4) a Vanesu (8 měsíců), kteří žijí v Bedřichově. Hlavním problémem je výchova Adéliny dcery Štěpánky, kterou má z předchozího vztahu. Rodina má také větší hospodářství, které si prosadila Adéla. A právě toto velké hospodářství bude obrovskou výzvou pro Hanku, která není na zvířata vůbec zvyklá. Navíc má strach z koní i prasat. Denně však musí veškerá zvířata nakrmit. A nutné bude i kydání hnoje. Do toho všeho se musí starat o děti a svého náhradního manžela. O tom, že ji čeká odpočinek, tak nemůže být ani řeč...

Tříletá Štěpánka sice vypadá jako andílek, chováním je to ale spíš takový ďáblík. Na mladší sestru si neustále dovoluje a klidně se uchýlí i k ránám pěstmi! Jak si s ní Hanka, která je zvyklá na výchovu puberťáka, zvládne poradit?

Show Výměna manželek 13.1.2021 - video online ke shlédnutí

Přehrát video