Výměna manželek 13.3.2024

Podaří se temperamentní Martině ze Znojma zvládnout domácnost se čtyřmi dětmi v bojových podmínkách? Co přinese Martině z Nového Dvora pobyt v rodině s úplně jiným životním stylem?

Ve Výměně manželek čeká Martinu jeden šok za druhým. Co se stane? Martina si musí zavolat pomoc. Situaci v druhé rodině totiž nemá absolutně pod kontrolou. Děti si začínají z bytu dělat kůlničku na dříví. Tohle si Martina nepředstavovala ani v nejhorším snu. Našla dětem ve vlasech vši a odmítá chodit bez čepice. K druhé rodině začíná mít odpor. Děti si zároveň dělají co chtějí a jsou nezvladatelné.

Martina už to přestává zvládat. Nejen vši, ale teď objevila dokonce i šváby. Propadá naprostému zoufalství. Děti všechno demolují a ona už zkrátka neví, co si počít. Navíc přiznala, že se jich začíná štítit. Martina si začíná v druhé rodině uvědomovat, že způsob života její rodiny není úplně v pořádku. Bojí se, že jí budou děti odebrány, což by ale nezvládla. Že jsou její děti nezvladatelné, si na vlastní kůži zažila i náhradní manželka, která si musela zavolat o pomoc. Navíc ještě zjistila, že mají doma šváby a vši. Kontaktu s dětmi se proto vyhýbá, a dokonce přiznala, že se jich štítí.

Martina začíná být zoufalejší a zoufalejší. Nejenže zjistila, že má doma druhá rodina vši a šváby, děti jsou naprosto nezvladatelné a provrtávají a demolují zdi, ale plné zuby má už i náhradního manžela, který bez ostychu přiznal, že pro něj bylo lepší nepracovat a dostávat dávky. V téhle rodině podle ní není nic v pořádku... Nastala změna režimu a Martina chtěla oznámit své požadavky na změnu, jak je ostatně ve Výměně zvykem. Jenže se do sebe s Milanem tak pustili, že po prvním úkolu třískla do stolu a odešla pryč. Možná ji vysvobodilo, že se náhradní manželka na druhé straně rozhodla Výměnu ukončit. Proč?

Show Výměna manželek 13.3.2024 - video online ke shlédnutí

Přehrát video