Výměna manželek 20.3.2024

Dokáže se pedantská Nikola přizpůsobit životu v malém bytě v dalekém Irsku? Zvládne pohodová Petra přísný režim a pořádek v rozlehlém domě?

S Nikolou se v druhé rodině nebudou mazat. Jejich upřímnost náhradní manželku hodně zabolí. Mazat med kolem pusy jí rozhodně nebudou, a to nejen co se týče vaření. Nikola je velmi křehká duše a Výměna manželek jí zatím dává jednu ránu za druhou. Tentokrát se v době, kdy měla možnost se odreagovat, připletla tam, kam nechtěla. Oddych si rozhodně zaslouží, protože jí v druhé rodině dávají dost zabrat. Michal to Nikole ve Výměně rozhodně neulehčuje. Nejenže k ní má stále nějaké připomínky, ale už jí dostal do stavu, že si začíná být naprosto vším nejistá. A to i tím, co se děje na druhé straně. Jestli se Michalovi něco daří, tak dohánět náhradní manželku stále častěji k pláči.

Životní podmínky, ve kterých žijí Martina, Milan a jejich děti, zarazily po Výměně manželek asi každého. A náhradní manželka Martina prozradila další okolnosti. I u Martiny a Milana ale údajně nastalo hodně změn. Mezi Nikolou a Martinem to začíná být na ostří nože. Přes noc proběhla velká hádka a Nikola si začíná uvědomovat, že to možná trochu přepískla. Jenže zatím na sebe neslyší nic jiného než samé výtky, takže to nemá snadné. Její jídlo letělo s pohrdáním do koše a náhradní manžel jí řekl, že je zralá na psychiatrii. Do rozbrojů ve Výměně se zapojila i tchyně, která si za Michalem dokonce dojela. Takovou smršť vulgárních slov asi dlouho nikdo neslyšel. Nikole s Michalem došla trpělivost už o pár dní dříve, kdy došlo k jejich největší hádce. Jak ale Michal říká, jako degeš vyrostl a jako degeš i umře.

Petra zažívala oproti Michalovi ve Výměně velkou pohodu. Jenže to se po natáčení změnilo. Dohru totiž měla nejen obrovská hádka Michala a Petřiny maminky, ale také nevyřízené účty mezi rodinami. Nikola přiznala, že po Výměně toho chtěla především na sobě změnit hodně. To se ale doma nesetkalo s kladnou odezvou. K jedné velké změně u nich ale přece jenom došlo. Zároveň se také vyhrotila situace mezi rodinami. A to poměrně děsivým způsobem. Nikola mezi osmi očima nezvládla poslouchat řeči Petry a Michala a utekla od stolu. Je to podle ní naprosto falešná rodina. Tímhle to ale neskončilo. Účty si mezi s sebou rodiny vyřizovaly i po natáčení.

Show Výměna manželek 20.3.2024 - video online ke shlédnutí

Přehrát video